آه عطرآگين

بسم رب الشهداء و الصديقين
ما لکم لا تقاتلون في سبيل الله و المستضعفين من الرجال و النساء و الولدان ...
شما را چه مي شود که در راه خدا و نجات مردان و زنان و کودکان مظلوم به جهاد بر نمي خيزيد؟!

ملت فلسطين را هزار بار دفن كرده اند ولي او هرگز نمرده است?. ?گويي به نمايندگي از ديگر ملت ها نيز هست كه با استعمار و امپرياليسم و اشغال مي رزمد?.
هر که دارد هوس کرببلا؛ بسم ا...در باغ شهادت باز، باز است...

امروز که کفر جهاني شمشير را از رو بسته و به کشتار مسلمانان و هتک حرمت کشورهاي اسلامي روي آورده است روز سخن گفتن نيست و حاشا که فرزندان خميني کبير به نظاره بنشينند و همچون خوش خيالان عالم در انتظار حرکت مجامع بين المللي اين جنگل بزرگ دل خوش دارند! 
دانشجويان عدالتخواه به ستوه آمده از ظلم ستمگران تنها پيام امروزمان را سخن آن مجاهد بزرگ، حاج احمد متوسليان مي دانيم که گفت : ما با اسرائيل وارد جنگ خواهيم شد هر کس با ماست بسم الله هرکس نيست خداحافظ.
امروز سکوت و قعود بر امت اسلامي حرام است و بر ايشان است که بر اساس وظيفه انقلابي و ديني خود بدون توجه به تقسيم بندي هاي جغرافيايي و سرزميني يا مصالح دولتمردان عملا اقدام نموده و از هر طريق ممکن به برادران و خواهران مظلوم خويش ياري رسانند.

/ 1 نظر / 12 بازدید

امروز که کفر جهاني شمشير را از رو بسته و به کشتار مسلمانان و هتک حرمت کشورهاي اسلامي روي آورده است روز سخن گفتن نيست و حاشا که فرزندان خميني کبير به نظاره بنشينند ...فرزندان خمینی ... چه جالب ای کاش روی سخنتان را واضحتر برای فرزندان مرد خمینی میگفتید چون در شرایط حاضر مردان هستند که با حرفهای ... راه خمینی را نمیرن .[شوخی]